top of page

ALINA RABICHEVA

ERDUR

Alina Rabicheva 1978 SSCB doğumlu , Rusya uzun yıllar Dans Akademisi işletip, konser, gösteri ve etkinlikler düzenlemiştir, 2007’de evlenip İstanbul’a yerleşen Alina Rabicheva sahne performansları nın yanı sıra uluslarası sertifikalı Pilates eğitimleri vermiştir, 2017’den bu yana uluslararası organizasyonlarda danışmanlık yapıp kendisininde organize ettiği uluslararası etkinlikler üzerine çalışmaktadır.  Bridgeİstanbul markasıyla Rusya ve Rusça konuşlan ülkeler arasındaki ticaret, bilim, sanat, spor ve kültür alanlarında yeni bir etkinlik projesi geliştirmektedir.

 

2021'de Rusya'da Psikoloji üzerine lisans yapan Rabicheva, psikolojik danışmanlık üzerine de çalışmalar yapmaya başlamıştır.

alinareerdur2020.jpg

ÖMER EMRE

ERDUR

Ömer Emre Erdur 1975 İstanbul doğumlu, tasarım ve sanat dallarında özellikle görsel sanatlarda bir çok medyada çalışması bulunmaktadır, illüstrasyon çalışmalarının yanı sıra son yıllarda sahne sanatları, etkinlikler, olimpik açılışlar ve tv programları, dizi, film ve belgesellere konsept sanat çalışmaları yapmıştır.

 

Son yıllarda Belgesel, animasyon ve özel tanıtım filmlerinde storyboard ve sanat yönetmenliği yapmaktadır.

 

Kendi senaryosunu yazdığı ve resmettiği Ergenekon Destanı Çizgiroman serisinin devam bölümleri üzerine çalışmaktadır.

ergenekondestani.com

 

 

#conceptart #storyboards #comics

bottom of page